| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11 x 7,8 x 4,3 inç Özelleştirilmiş kabul et |
| Renk | Pembe veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.21kg |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 3,56 x 2,63 x 1,47 inç |
| Renk | pembe veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Pamuk |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 24x32cm |
| Renk | beyaz |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Müslin Çanta |
|---|---|
| Boyut | 10,75 x 7,68 x 1,18 inç |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Renk | beyaz |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme | Müslin Çanta |
|---|---|
| Boyut | 8x1x10 inç |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Renk | beyaz |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Kabul özelleştirilebilir |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Kabul özelleştirilebilir |
| Renk | Kırmızı Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Kabul özelleştirilebilir |
| Renk | Çiçek veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Naylon veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8x11 inç |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 10x6x4.13 inç |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |