Mesaj gönder
aboutus

Şirket profili

  

  

Shenzhen Xintaixing Bags Co., Ltd. 2009 yılında kurulmuştur. Geliştirme, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre eden profesyonel bir üreticidir.Firmamız uygun ulaşım ile Hongyuanlong Sanayi Bölgesi, Henggang Kasabası, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti'nde yer almaktadır!
Müşterilere her türlü modaya uygun anne çantası, sigara külü torbası (çevre seyahati), VR paketleme aksesuarları, kozmetik çantaları (çeşitli markalar), sırt çantaları, kanvas çantalar ve her türlü dikiş paketleme ürünleri sağlayabiliriz!

Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için şirket, kesinlikle kalite kontrol gerektiren profesyonel bir üretim ekibine sahiptir.
Müşteri gereksinimlerini her zaman tartışabilen ve müşteri örneklerinin müşteriler memnun olana kadar mükemmelleştirilmesini sağlayan deneyimli kadromuz var!
Son yıllarda, boru presleri, VR ceket paketleme termoform makineleri, üst düzey dikiş makineleri, iğne dedektörleri, yüksek teknoloji inceleme makineleri vb. dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipmanı piyasaya sürdük.
Müşterilere her türlü modaya uygun anne çantası, sigara külü torbası (çevre seyahati), VR paketleme aksesuarları, kozmetik çantaları (çeşitli markalar), sırt çantaları, kanvas çantalar ve her türlü dikiş paketleme ürünleri sağlayabiliriz!

Misafirlerin amacı hizmetimizdir!

Geçmiş

Bu Shenzhen xintaixin ambalaj Ürünleri Ltd 10 yılı aşkın bir süredir üretim çantaları ve ambalaj ürünleri, bir nd üzerinde 6 yıl ihracat tecrübesi ile.

Eski müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için ürünlerimizi hediye ve vr aksesuarlarına genişletiyoruz.

Hizmet

Xintaixin, her zaman tüm dünyadan daha fazla müşteriye daha özel ürünler ve profesyonel hizmetler sunmak için her zaman çaba gösterecektir. OEM ve ODM seivice mevcuttur. Özel tasarım, özel logo, özel packagign sıcak karşılama vardır!

Ekibimiz

Shenzhen Xintaixing Bags Co., Ltd. 2009 yılında kurulmuştur. Geliştirme, Ar-Ge, üretim ve satışları entegre eden profesyonel bir üreticidir. Firmamız uygun ulaşım ile Hongyuanlong Sanayi Bölgesi, Henggang Kasabası, Shenzhen Şehri, Guangdong Eyaleti'nde yer almaktadır!Müşterilere her türlü modaya uygun anne çantası, sigara külü torbası (çevre seyahati), VR paketleme aksesuarları, kozmetik çantaları (çeşitli markalar), sırt çantaları, kanvas çantalar ve her türlü dikiş paketleme ürünleri sağlayabiliriz!Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için şirket, kesinlikle kalite kontrol gerektiren profesyonel bir üretim ekibine sahiptir.Müşteri gereksinimlerini her zaman tartışabilen ve müşteri örneklerinin müşteriler memnun olana kadar mükemmelleştirilmesini sağlayan deneyimli kadromuz var!Son yıllarda, boru presleri, VR ceket paketleme termoform makineleri, üst düzey dikiş makineleri, iğne dedektörleri, yüksek teknoloji inceleme makineleri vb. dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş ekipmanı piyasaya sürdük.Müşterilere her türlü modaya uygun anne çantası, sigara külü torbası (çevre seyahati), VR paketleme aksesuarları, kozmetik çantaları (çeşitli markalar), sırt çantaları, kanvas çantalar ve her türlü dikiş paketleme ürünleri sağlayabiliriz!Misafirlerin amacı hizmetimizdir!
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Linda
Tel : 18666859059
Faks : 86-755-28698378
Kalan karakter(20/3000)