| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 10" U x 6,2" G x 4,9" Y |
| Renk | Dijital baskılı |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | Gri veya özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | beyaz |
| Boyut | 9,8x6x11,1 inç |
| Malzeme | peluş |
|---|---|
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | 25x14x8 cm/ 9.8x5.5x3.15 inç |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Siyah beyaz veya özelleştirilebilir |
| Özellik | Hafif |
| İşlev | Çok işlevli ve Lager kapasitesi |
| Ambalaj bilgileri | OPP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 100000 |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Boyut | 14x12.5x10 inç veya özelleştirilebilir boyut |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Malzeme | Oxford |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Kahverengi veya özelleştirilebilir |
| Boyut | 10,5*3,5*9,5 İnç |
| Özellik | Hafif |
| Malzeme | organze |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 4*6 inç |
| Renk | tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.001kg |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 12,36 x 8,66 x 0,75 inç |
| Renk | Anmail veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.01kg |