| Malzeme | Oxford |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 9"×4"×11" |
| Renk | pembe veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 9"×4"×11" |
| Renk | mor veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Boyut: 9,4×5,5×3,9 inç (24×14×10cm) |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş veya 32 x 23 x 10,9 cm'yi kabul edin |
| Renk | Seçtiğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 25,5*12,5*16cm |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PU veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Renk | Siyah |
| Boyut | Boyut 8 x 5 x 2 inç (Küçük) |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş veya 24x16x11.7cm kabul edin |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Örnek Zaman | 5-7gün |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş veya 7,5x5x2,2 inç kabul edin |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Örnek Zaman | 5-7gün |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | Pembe veya Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | Siyah veya Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.01kg |