| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 10,6 x 9,8 x 4,6 inç |
| Renk | Tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.14kg |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8,5" L*3,75"G*6"Y |
| Renk | Pembe veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8,5" L*3,75"G*6"Y |
| Renk | Pembe veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PVC veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 7,8 x 2,3 x 5,9 inç |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 7,2"x5,4"x3,4"/18,3cmx13,7cmx8,6cm veya özelleştirilmiş kabul edin |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 10,5x5,5x6 inç |
| Renk | kahverengi veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 7,5 x 2,2 x 5,5 inç |
| Renk | mor veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,42"x3,74"x7,09"/29x9,5x18 cm |
| Renk | Gri |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8,6''* 5,3"* 0,78" |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8,6''* 5,3"* 0,78" veya özelleştirilebilir |
| Renk | tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |