| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Boyut | Özelleştirilmiş veya 11,8 x 7 x 7 cm'yi kabul edin |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.20kg |
| Renk | Beyaz pembe kahverengi veya seçebilirsiniz |
| Boyut | 9.84x4.72x4.72 inç veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Boyut | 4,75x2x5 cm |
| Renk | Yeşil |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Örnek Zaman | 5-7gün |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Renk | Pembe veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Ağırlık | 0.12kg |
| Boyut | 47x20.3x26.6cm veya özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Gri veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Ağırlık | 0.17kg |
| Boyut | 10,43 x 6,69 x 5,91 cm veya özelleştirilmiş |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Malzeme | Polyester, pu, pvc, pamuk, kanvas |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 10x5x5.5 inç |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 12,2*8,3*4,3 inç |
| Renk | Mavi veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Boyut | 8,66 x 2 x 5,11 inç |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | sevimli sarı veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 21,5*6,5*14,5 cm/8,46*2,55*5,70 inç |
| Renk | Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |