| Model | Gökkuşağı |
|---|---|
| Malzeme | ağ |
| Boyut | 15*19.7 inç (38*50CM) |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Pattern Type | Solid |
|---|---|
| stil | Sırt çantası, Çok fonksiyonlu beşik anne çantası |
| Malzeme | Pamuk fabrikası |
| Özellik | USB'li, Çok İşlevli Amaçlı |
| Renk | Özelleştirilmiş Renkler |
| Model | Siyah |
|---|---|
| Malzeme | ağ |
| Boyut | 18*15 inç/38*45 cm |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 12,5x8,5x5,5 inç |
| Renk | toprak |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | 11,81 inç* 7,09 inç * 0,75 inç(30cm * 18cm * 1,9cm) |
| Renk | Sarı veya seçebilir veya özelleştirebilir |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 9x4x9 inç (UxGxY) Özelleştirilmiş kabul edilir |
| Renk | Pembe veya Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | ağ |
|---|---|
| Renk | Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 11,1" x 6,3" x 11,4'' |
| Renk | Mavi veya seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Boyut | 10 x 5,2 x 6,0 inç |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 500-1000mq |
| Logo | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Boyut | Özelleştirilmiş veya 22x8x15cm kabul edin |