| Model | Hayvan |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 15,7" LX 13,7" W |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Renk | Mavi |
| Boyut | 9x6x2 inç |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Boyut | 8,38 x 5,65 x 0,58 inç |
| Renk | Çiçek veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Oxford |
|---|---|
| Renk | Oxford |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Teslimat süresi | 15 gün |
| Adı | makyaj çantası |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Renk | Siyah |
| Boyut | Herhangi bir boyut özelleştirilebilir |
| Örnek | 3-7 Gün |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Kahverengi veya özelleştirilebilir |
| Özellik | Hafif |
| İşlev | Çok işlevli ve Lager kapasitesi |
| Malzeme | ağ |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 1x1x1 inç |
| Renk | Pembe veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.001kg |
| Açık hava etkinliği | Piknik Barbekü |
|---|---|
| Şişirme Modu ile | Harici Şişirme Pompası, Diğer, Dahili Şişirme Pompası |
| Nem Geçirmez Mat Tipi | Minder, Otomatik Şişirilebilir, Açık Köpük, Minder, Kapalı Köpük, Diğer |
| Kamp Mat Malzemesi | PE Pamuk |
| Öğe adı | piknik örtüsü |
| Ambalaj bilgileri | OPP |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 |
| Ödeme koşulları | D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 100000 |
| Menşe yeri | Çin |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Boyut | XL: 9,1*6,3*2,9 inç L: 7,8*5,3*2,5 inç M: 6,7*4,7*2,4 inç S: 4,3*4,1*1,8 inç |
| Özellik | Hafif |