| Model | Pineable |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Boyut | 50 cm / 19,6 inç uzunluk) ve (42 cm / 16,5 inç genişlik) |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | Beyaz Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Model | Dijital baskılı |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 7x14x16 inç |
| Renk | çiçek veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı | İpli Çanta |
|---|---|
| Kayış uzunluğu | Ayarlanabilir |
| Cep Sayısı | 2 |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Su geçirmez | Evet |
| Ürün adı | Kişiye özel cinch çantalar |
|---|---|
| Malzeme | polyester veya özel |
| Renk | Stoklamak |
| Yazdır | gelenek |
| Boyut | 39*30cm veya özel |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 6,73 x 6,02 x 2,05 inç |
| Model | toprak |
| Renk | Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| İlikleme Türü | İpli |
|---|---|
| stil | Gündelik |
| Cep Sayısı | 2 |
| fırsat | Dış mekan |
| Ürün adı | İpli Çanta |
| Kayış uzunluğu | Ayarlanabilir |
|---|---|
| BOYUT | Orta |
| Kapasite | 20 litre |
| Cep Sayısı | 2 |
| Malzeme | Naylon |
| fırsat | Dış mekan |
|---|---|
| Ağırlık | 0.01kg |
| BOYUT | Orta |
| Kapasite | 20 litre |
| Cinsiyet | üniseks |
| Model | Hayvan |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Boyut | 43cm*36cm/16.9*13.4 inç |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Renk | Mavi Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ürün adı | 30L kuru torbalar |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |