| Ürün adı | Dış mekan ürünleri kuru çantalar |
|---|---|
| Malzeme | PVC su geçirmez |
| Boyut | 10L,20L veya özel |
| Custom print | |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Ürün adı | Rulo üst kuru çanta sırt çantası |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Ürün adı | Kuru spor çantalar |
|---|---|
| Malzeme | PVC su geçirmez |
| Boyut | 10L,20L veya özel |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Haki |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | özelleştirilmiş kabul |
| Özellik | Su geçirmez ve bira kapasitesi |
| Ürün adı | Sırt çantası için su geçirmez çanta |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 16,9 x 14,2 inç / 43 x 36 cm (Y x G) |
| Renk | Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Model | karpuz |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 39x46cm |
| Renk | kırmızı veya özelleştirilmiş |
| Ürün adı | 5 litre su geçirmez kuru çanta |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Açık hava etkinliği | Piknik Barbekü |
|---|---|
| Şişirme Modu ile | HAYIR |
| Nem Geçirmez Mat Tipi | Yatak |
| Kamp Mat Malzemesi | Polyester + PEVA |
| Ürün adı | piknik örtüsü |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Pembe veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |