| Ürün adı | Pvc su geçirmez kuru çanta |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Ürün adı | Su geçirmez spor çantası |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| Boyut | 2L,5L,10L,15L,20L, vb. |
| Yazdır | özel baskı |
| Renk | Mavi, sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, siyah vb. |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | tüm renk |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 13x7.5x13.75 inç |
| Renk | Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8,3 x 3,9 x 10,2 inç |
| Renk | pembe veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,4 x 7,9 x 2 inç Özelleştirilmiş kabul et |
| Renk | MAVİ veya Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 4,5 x 4,1 x 0,2 inç Özelleştirilmiş kabul et |
| Renk | tüm renk |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Malzeme | POLİSTER |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,8 x 8,7 x 2 inç |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | POLİSTER |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,8 x 8,7 x 2 inç |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | ağ |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | tüm renk |
| Ağırlık | 0.01kg |