| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 7,5 x 5,5 x 2,2 inç |
| Renk | Pembe, mavi veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 17"x9"x13inç |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.2kg |
| Malzeme | Polyester veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 5,1 x 1,96 x 4,72 inç |
| Renk | Tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Boyut | 9,25*4,13*4,33 inç |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | kahverengi veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.13kg |
| Malzeme | PU |
|---|---|
| Boyut | 6,1'' x 2,36'' x 4,7'' |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | siyah veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 10*7* İnç |
| Renk | Sarı veya özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | Tuval |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 8x6x0,5 inç |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | POLİSTER |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,8 x 8,7 x 2 inç |
| Renk | tüm renk veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Malzeme | POLİSTER |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 14x26x1 inç |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Boyut 9"×4"×11" |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.1KG |