| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 10x14x16 inç |
| Renk | Seçebileceğiniz veya özelleştirebileceğiniz herhangi bir renk |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 10*7* İnç |
| Renk | Pembe veya seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Model | toprak |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 10*7* İnç |
| Renk | Seçebileceğiniz herhangi bir renk |
| Model | toprak |
|---|---|
| Malzeme | Polyester |
| Adedi | 1-1000 adet |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 7,17 x 6,77 x 2,01 inç |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Boyut | 27x16x10cm veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Boyut | 11x4.75x9.5cm veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Yeşil veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Boyut | 24x19.5x8.9cm veya özelleştirilebilir |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Logo | Özelleştirilmiş Logoyu Kabul Et |
| Renk | Siyah veya özelleştirilmiş rengi kabul et |
| Boyut | 9,4x5,5x6,2 inç veya Kabul et özelleştirilebilir |
| Malzeme | poliüretan ve pvc |
|---|---|
| Renk | Pembe |
| Ağırlık | 0.012kg |
| Boyut | 9,37 inç U x 6,85 inç G x 6,38 inç Y |
| Özellik | Hafif ve dayanıklı |
| Malzeme | neopren |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | Özelleştirilmiş Kabul Et |
| Renk | Sarı veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.12kg |