| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Adedi | 50 |
| Renk | siyah, turuncu |
| Bluetooth versiyonu | 5.0 Gelişmiş |
| Ödeme koşulları | Western Union, Western Union, L/C, L/C |
| Malzeme | 100 polyester |
|---|---|
| Renk | Gökkuşağı |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | 11,8 x 8,7 x 2 inç |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Mavi veya özelleştirilebilir |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Teslimat süresi | 15 gün |
| Özellik | Hafif ve su geçirmez |
| malzeme | PU veya özelleştirilebilir |
|---|---|
| Renk | pembe veya özelleştirilmiş |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Teslimat süresi | 15 gün |
| Logo | özelleştirilmiş kabul |
| Malzeme | Polyester |
|---|---|
| Renk | Kahverengi veya özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Boyut | 7,5×3,5×9,4 inç |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | PVC |
|---|---|
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Boyut | 10x6x4inç(26x15x10 cm(UxYxG) |
| Ağırlık | 0.01kg |
| Örnek Zaman | 3-7gün |
| Malzeme | Pamuk |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Boyut | 11,25" x 6,5" x 17,125" (28,6 cm x 16,8 cm x 43,5 cm) |
| Renk | Beyaz veya özelleştirilmiş kabul edebilir |
| Ağırlık | 0.15kg |
| Malzeme | Oxford |
|---|---|
| Adedi | 1-1000 adet |
| Renk | Siyah veya özelleştirilebilir |
| Özellik | Hafif |
| İşlev | Çok işlevli ve Lager kapasitesi |
| Tasarım | Zarif Serigrafi/Tam Baskı |
|---|---|
| Desen Tipi | Baskı/özel/Geometrik |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Cep | Çoklu Cep |
| Su geçirmez | Evet |